Ślusarz Spawacz

Ogłoszenia Olsztyn

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 14 stycznia 2020, 12:13 (7 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Obram Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Tetra Pak

obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG (141) / Ślusarz

Praca w Tomaszkowie koło Olsztyna

Zakres obowiązków:

·  spawanie elementów metalowych metodą TIG (141);

·  spawanie konstrukcji i urządzeń dla przemysłu spożywczego;

·  wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z rysunkiem technicznym;

Wymagania:

·  wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;

·  umiejętność czytania rysunku technicznego;

·  mile widziane aktualne uprawnienia i certyfikaty spawalnicze;

·  doświadczenie zawodowe (najlepiej w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym);

·  zaangażowanie i chęć do pracy;

·  sumienność, rzetelność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

·  pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·  zatrudnienie na umowę o pracę;

·  pracę na pełen etat;

·  praca jednozmianowa 6-14;

·  atrakcyjne pakiety socjalne (nagrody roczne 13stki, wczasy pod gruszą);

·  ubezpieczenie grupowe w pakiecie podstawowym finansowane przez pracodawcę;

·  ubezpieczenie medyczne dla Pracownika jak i całej rodziny;

·  karta sportowa;

·  dodatkowe dni wolne 24-12 oraz 31-12.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie CV w klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj