Dzoałka rol-bud w Ropicy-Polskiej, oferta 1070

Ogłoszenia Gorlice

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 22 maja 2020, 16:12 (7 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: sprzedam Powierzchnia: 4476 Rodzaj: rolno-budowlane

Opis ogłoszenia

Przedmiotem sprzedaży jest urokilwa nieruchomość gruntowa o numerach ewidencyjnych: 194 i 197/5 o łącznej powierzchni 44,76a (4476mkw) oznaczona w miejscowym planie symbolami: 2.2MN/o - tereny różnych form mieszkalnictwa usług i rzemiosła w obszarach osuwiskowych (pow. ok. 16a), 1.3RP/LS - tereny rolne do zalesień (pow. ok 13ar) oraz 1.4RP - tereny rolne (pow. ok 15ar ) stanowiące części składowe działki, zlokalizowane z miejscowości Ropica Polska, pow. gorlicki, gm. Gorlice.


Dostęp do sieci infrastruktury technicznej:
- prąd,
- gaz,
- wodociąg,


Grunt o płaskiej powierzchni, lekko pochylony w kierunku południowo-zachodnim o średniej rzędnej wysokości 345m.n.p.m., dobrze nasłoneczniony o nieregularnym kształcie. Bardzo dobry dojazd, bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej. Dużą zaletą działki jest urokliwa okolica i wielkość pozwalająca na realizację każdego pomysłu zagospodarowania terenu. Pobliskie łąki i lasy są doskonałą opcja dla rodziny, która chce oderwać się od codziennego zgiełku. Dojazd do centrum Gorlic zajmuje kilka minut co sprawia ze praca, szkoła czy zakupy są na wyciągnięcie ręki.


CENA: 69 000 PLN


Proponujemy Państwu również bezpłatną usługę doradztwa kredytowego:
- zweryfikujemy zdolność kredytową,
- pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę,
- załatwimy wszelkie formalności.


Zapraszam do bezpłatnej prezentacji nieruchomości w terenie po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Agent prowadzący: Kamil +48 517 105 599 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć zabronione. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej: https://www.investdom.gorlice.pl/oferta/imo_1070-3-1/ropica-polska-dzialka-budowlano-rolna-w-ropicy-polskiej

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj