Praca w opiece BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA lutowe zastępstwa – zadzwoń już dziś i zarezerwuj ofertę dla siebie

Cena 1 zł

Dane kontaktowe

phone Telefon: 731 *** *** zobacz
location_on Lokalizacja: Głogów, Dolnośląskie
person Osoba kontaktowa: Paulina

ogłoszenia użytkownika

favorite_border share
Szczegóły
  • Oferta: osoba prywatna
  • Rodzaj: oferuję pracę

Opis oferty

Centrum Językowe Konik Magdalena Kopacz
Od 2010 roku oferuje LEGALNE i BEZPIECZNE zatrudnienie w Opiece na terenie Niemiec (oferty bez znajomości języka).
Nasza solidność i wysoka pozycja rynkowa w 2018 roku została potwierdzona wyróżnieniem
,, Pracodawca Godny Zaufania".
Jeżeli szukasz dobrej i rzetelnej firmy - zgłoś się do nas !!!

Pracuj jako Opiekunka osób starszych i ucz się języka niemieckiego. Zlecenia z terenu całych Niemiec dostępne od zaraz
Zaopiekuj się seniorką lub seniorem, osobami samotnymi lub małżeństwami. To ty decydujesz.
Każda opiekunka która się zgłosi ma gwarancję zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, ubieranie, mycie, karmienie, wspólne spędzanie czasu, gry, zabawy, spacery.

Wymagania:
- doświadczenie w opiece na osobami starszymi (akceptujemy doświadczenie w rodzinie, wśród bliskich osób).
- dobry stan zdrowia

Oferujemy:
- Codzienne wsparcie osoby(koordynatora) ze znajomością języka niemieckiego.
- Legalne i bezpieczne zatrudnienie
- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Jasne i klarowne zasady współpracy, bez haczyków czy niezrozumiałych umów.
- Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
- Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50 EURO
- Premie na Święta !!!
- Transport oraz zwrot kosztów podróży
- Opiekę i stałe wsparcie polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec i Polski
- Nie pobieramy żadnej prowizji

!!! REKRUTUJEMY OSOBY Z TERENU CAŁEJ POLSKI !!!

W swojej ofercie posiadamy również zlecenia w opiece ze znajomością języka niemieckiego na poziomie:
podstawowym, komunikatywnym, dobrym i bardzo dobrym.
(wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka niemieckiego i warunków pracy do 1600€ netto).
Już dzisiaj dołącz do grona zadowolonych opiekunek CJ KONIK.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie:
www.pracadlaopiekunek24.pl

DZIAŁ REKRUTACJI
tel.kom. 731 913 716
tel.kom. 570 718 736
tel.kom. 534 603 100 czynny 24h
LUB
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)
pracujemy w dni robocze od 8 do 16

CJ KONIK
ul. Słowiańska 17/1 I piętro
67-200 Głogów
Data dodania: January 22, 2021 15:56

Zapytaj o ofertę Praca w opiece BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA lutowe zastępstwa – zadzwoń już dziś i zarezerwuj ofertę dla siebie

Musisz się najpierw zalogować!