Blacharz / lakiernik – prace przygotowawcze (Belgia)

Cena 12600 zł

Dane kontaktowe

phone Telefon: 696 *** *** zobacz
location_on Lokalizacja: Opole, Opolskie
person Osoba kontaktowa: Dariusz

ogłoszenia użytkownika

favorite_border share
Szczegóły
  • Oferta: osoba prywatna
  • Rodzaj: oferuję pracę

Opis oferty

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się naprawą nadwozi samochodowych różnego typu, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

• Szpachlowanie i szlifowanie powierzchni
• Maskowanie, przygotowywanie elementów do malowania / lakierowania

Wymagania:

• doświadczenie w pracach z zakresu naprawy nadwozi / szpachlowania / przygotowywaniu powierzchni do lakierowania
• prawo jazdy kat. B (mile widziany własny środek transportu)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• wynagrodzenie 15,00 – 18,00 EUR brutto/h – w zależności od doświadczenia
• dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
• premię roczną (8,33% rocznych zarobków brutto)
• dodatek rodzinny
• pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
• zakwaterowanie – płatne 80 EUR tygodniowo
• załatwienie wszelkich formalności związanych z pobytem i zatrudnieniem w Belgii
• liczne benefity po przejściu na kontrakt bezpośredni, m.in. dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie emerytalne, dodatek w wysokości 7,00 EUR za każdy przepracowany dzień)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres e-mail:

[email protected]

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
KRAZ 18051

Data dodania: November 17, 2020 13:48

Zapytaj o ofertę Blacharz / lakiernik – prace przygotowawcze (Belgia)

Musisz się najpierw zalogować!