Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Cena 0 zł

Dane kontaktowe

phone Telefon: 0 *** *** zobacz
location_on Lokalizacja: Przemyśl, Podkarpackie
person Osoba kontaktowa: OBPON

ogłoszenia użytkownika

favorite_border share
Szczegóły
  • Oferta: osoba prywatna
  • rodzaj-umowy: umowa o pracę
  • Rodzaj: oferuję pracę

Opis oferty

Nieustający rozwój to coś, co nas wyróżnia. Jesteśmy europejskim liderem branży retail, jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz materiałów dekoracyjnych. W centrum naszego zainteresowania jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby. Dołączając do naszego Zespołu, zyskasz pewność zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się i wspierającej organizacji. Już dziś stań się częścią naszego sukcesu!

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna

Zakres obowiązków

• rozwiązywanie incydentów związanych z systemami centralnymi - bycie niezawodną, drugą linią wsparcia,
• procesowanie oraz rozwiązywanie zgłoszeń od Użytkowników,
• analizowanie oraz przetwarzanie danych raportowych,
• współpraca z dostawcami usług oraz z zewnętrznymi serwisami,
• utrzymywanie oraz tworzenie dokumentacji w celu zapewnienia aktualności i poprawności działania całej Sekcji.

Wymagania

• znajomość języka SQL na poziomie podstawowym,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
• średniozaawansowany poziom znajomości języka angielskiego (B2/C1),
• łatwość w analizowaniu danych i wyciągania z nich wniosków,
• komunikatywność oraz zdolność przekazywania informacji,
• skrupulatność, dokładność, zwracanie uwagi na szczegóły,
• orzeczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy

• interesującą i rozwojową pracę w firmie o europejskim zasięgu,
• życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym Zespole bez sztucznej hierarchii,
• profesjonalne wdrożenie abyś mógł poczuć się swobodnie w pełnionych obowiązkach,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet dodatkowych benefitów.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres: [email protected]

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.werbeo.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]
Data dodania: March 23, 2023 13:46

Zapytaj o ofertę Asystent wsparcia utrzymania usług IT - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

Musisz się najpierw zalogować!