Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Cechy:

Ogłoszenia usługi ogrodnicze - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Szukasz osoby, która w fachowy sposób zajmie się Twoim ogrodem? Masz już dość widoku chwastów, nieprzystrzyżonej trawy i żywopłotu, który swoim wyglądem straszy dzieci sąsiadów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Polecamy Ci kategorię usługi ogrodnicze, gdzie znajdziesz fachowców od pielęgnacji zieleni, którzy z przyjemnością zajmą się Twoim ogrodem i doprowadzą go do perfekcyjnego stanu. Dzięki temu będziesz mógł zaprosić znajomych na grilla bez obawy o to, że któryś z nich skręci sobie kostkę wdeptując w dziurę zrobioną przez kreta. Polecamy!

czytaj więcej
  • Rekrutacja w Żaku

    Letnia rekrutacja już trwa!! Szkoła Żak zaprasza do zapisu absolwentów szkół średnicach , oraz wszystkie osoby chcące podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Nieważne ile masz lat na naukę nigdy nie jest za późno !! Kształcimy na kierunkach: ·  Technik administracji ·  Technik bhp · ...

    Data dodania: 12 maja 2020, 7:20 (61 dni temu)

    0

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj