Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Ogłoszenia sprzęt turystyczny - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Lubisz zwiedzać świat i źle czujesz się zamknięty całymi dniami w czterech ścianach? Każdą wolną chwilę chciałbyś przeznaczyć na poznawanie nowych zakątków Polski i nie tylko? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną kategorię – sprzęt turystyczny. Znajdziesz tutaj chociażby kijki do nordic walking, które perfekcyjnie sprawdzą się podczas dłuższych wędrówek, motywując do wzmożonej intensywności ruchu nawet osoby starsze. Polecamy kategorię Sprzęt turystyczny!

  czytaj więcej
  • Namiot Rockland Soloist

    Prawdziwy z Ciebie górski piechur? Jeśli chętnie wyruszasz w trasę, powinieneś rozważyć zakup niezawodnego sprzętu. Mowa tutaj nie tylko o wygodnych butach, ale również - wysokiej jakości akcesoriach, takich jak namiot Rockland Soloist . Długi na 275 centymetrów, ma 85 centymetrów na szerokość i jest wysoki na 75...

    Data dodania: 17 października 2019, 17:30 (57 dni temu)

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj