Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Ogłoszenia sprzęt muzyczny - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Sprzęt muzyczny to kategoria, gdzie znajdziesz przede wszystkim produkty dla początkujących DJ-ów. Jeśli interesują Cię różnego rodzaju produkty, takie jak keyboardy, wzmacniacze dźwięku, miksery dla DJ-ów, to z pewnością znajdziesz tutaj ofertę, która będzie odpowiadała Twoim upodobaniom. Jeśli posiadasz z kolei używany sprzęt muzyczny, którego nie używasz, to polecamy wystawić go na naszym portalu Oglos24.pl. Pamiętaj, że to nic nie kosztuje!

  czytaj więcej
 • organy humana.

  sprzedam organy hax humana produkcji niemieckiej naped norzny sprawne obudowa drewno do renowacji do saliki parafialnej w sam raz.widok jak na zdjeciach.wymiary szer 130m.gl.60.wys.120.odbior tylko osobisty własnym transportem.zapraszam. 

  Data dodania: 29 marca 2020, 17:21 (5 dni temu)

  400
 • organy humana.

  sprzedam organy hax humana produkcji niemieckiej naped norzny sprawne obudowa drewno do renowacji do saliki parafialnej w sam raz.widok jak na zdjeciach.wymiary szer 130m.gl.60.wys.120.zapraszam. 

  Data dodania: 6 lutego 2020, 19:37 (57 dni temu)

  400
 • Wysokiej jakości wzmacniacze, miksery, mikrofony estradowe

  Firma mwsystem w swojej ofercie posiada bogaty wybór: wzmacniaczy estradowych, mikserów estradowych, powermixerów, mikrofonów, wzmacniaczy radiowęzłowych oraz głośników tubowych do nagłaśniania hal sportowych oraz obiektów użyteczności publicznej.  Jesteśmy również dystrybutorem wież (statywów) estradowych...

  Data dodania: 18 stycznia 2020, 7:56 (77 dni temu)

  1

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj