Niemcy! Stolarz! Monter okien i drzwi!

Ogłoszenia Wrocław

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 15 listopada 2018, 11:15 (2 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

ASTA WORK  (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko


stolarz / monter okien i drzwi

(m/k)

Miejsce pracy: Niemcy

Termin: od zarazObowiązki:

 • produkcja i montaż mebli i zabudowy kuchennej - na zamówienie

 • budowa wnętrz , montowanie ścianek działowych

 • wyposażenie sklepów, znajomość budowy stoisk targowych dodatkowym atutem

 • montaż bezpośrednio na miejscu u klienta

 • montaż drzwi i okien
Wymagania:

 • wykształcenie w danym kierunku : jako stolarz

 • doświadczenie na stanowisku pracy jako stolarz

 • obsługa typowych maszyn

 • znajomość CNC lub Auto-Cad - mile widziane

 • własne auto - koniecznie

 • komunikatywny niemiecki

 • praca tylko na południu Niemiec - Baden Württemberg, BayernOferujemy:

 • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

 • zarobki

 • 12,00 € do 13,00€ brutto /h plus 5,50€ do 6,00€ netto dieta na godz

długotrwała współpraca

dla pracowników  pensjonaty , pokoje jednoosobowe ceny w wysokości 20€ -27€ /na dobę

możliwość pobierania tygodniowych zaliczek.
!!! Usługa dodatkowa- ZWROT PODATKU!!!


Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:rekrutacja@astawork.pl z dopiskiem w tytulestolarz/DEAdministratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.


Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: