Elektromonter z Ukrainy poszukuje pracy

Ogłoszenia Wrocław

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 lipca 2018, 9:51 (41 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Poszukuję Pracy

Opis ogłoszenia

Aktualnie poszukujemy oferty pracy dla 38-letniego elektromontera z Ukrainy, który posiada aktualną polską wizę i wszystkie dokumenty, umożliwiające legalny pobyt i podjęcie pracy na terenie Polski. 

Kandydat cechuje się niemal 11-letnim doświadczeniem na danym stanowisku pracy i cechuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi. 

Jest zmotywowany do pracy i może wyjeżdżać od już!

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384), prowadzącą rekrutację pracowników pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rosji.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego przez nas dobranego pracownika i bezpłatnie wymieniamy w przypadku jego niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt z Państwem, i też z naszymi kandydatami w celu szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby i pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: