Psychoterapia indywidualna, par

Ogłoszenia Warszawa

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 22 maja 2018, 13:25 (5 dni temu)

sprzedający: firma

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,

informujemy że Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzi nabór na psychoterapię indywidualną w ramach działalności odpłatnej. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania limitu miejsc. Koszt godziny psychoterapii indywidualnej wynosi 120 zł, psychoterapia par 180 zł.

Spotkania odbywają się od poniedziałku do czwartku (do ustalenia indywidualnie) w godzinach od 14:00 – 21:00. Zapisy na konsultacje wstępne odbywają się po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym 733-563-311 lub przez e-mail twojpsycholog2(małpa)gmail.com.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.razem–fundacja.org Zapraszamy do przekazywanie informacji o ofercie Fundacji najbliższym. Środki zebrane z działalności odpłatnej pozwolą prowadzić działania na rzecz najbardziej potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy.

www.razem-fundacja.org

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: