Pokojówka z Ukrainy poszukuje pracy

Ogłoszenia Szczecin

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 lipca 2018, 9:51 (41 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Aktualnie poszukujemy oferty pracy dla 34-letniej pani-pokojowej z Ukrainy, która posiada ważne polskie dokumenty, umożliwiające legalne podjęcie pracy na terenie Polski. Kandydatka cechuje się wysoką kulturą osobistą i jest zmotywowana do pracy. 

Może wyjeżdżać od już!

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384), która prowadzi rekrutację pracowników pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rosji.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna, gdyż zapewniamy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego przez nas dobranego pracownika i bezpłatnie go wymieniamy w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt z Państwem, i też z pracownikiem w celu szybkiego reagowania na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: