Opiekun/ ka do 91-letniego pana z Niemiec

Ogłoszenia Szczecin

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 12 października 2017, 15:53 (6 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekunka / -i do 91-letniego pana

Miejsce pracy: Duisburg

Termin rozpoczęcia: od 20.10.2017

Podopieczny:

-91 lat

-75 kg

- choroba układu krążenia

- podopieczny porusza się powoli, ale samodzielnie

Z podopiecznym mieszka jego żona, która nie wymaga większej opieki.

Obowiązki:

  • pomoc we wszystkich codziennych czynnościach (m.in. w myciu, ubieraniu, toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej, spacery)

  • robienie zakupów

  • pomoc przy prowadzeniu domu: gotowanie, pranie, sprzątanie

Wymagania:

  • komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane referencje od rodzin)

  • empatia

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka niemieckiego (1050- 1200€ miesięcznie)

  • bezpłatne zakwaterowanie w domu podopiecznego (własny pokój, internet, wspólna łazienka)

  • zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie

  • zwrot kosztów podróży

Prosimy o zgłoszenia na adres mailowy rekrutacja@infoworkon.pl

lub numer telefonu  +48 730451743

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj