Pracownik budowlany w Holandii

Ogłoszenia Rzeszów

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 13 grudnia 2018, 13:40 (37 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Euro Personnel Agencja Pracy Marta Rymut - NR CERTYFIKATU 9988 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowiska:

Malarz

Monter płyt gipsowo – kartonowych

Płytkarz

Stolarz

Cieśla szalunkowy

Wymagania:

- motywacja

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

- dostępność na długi okres czasu

- podstawowa znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

- doświadczenie

- własne narzędzia i ubrania robocze

- certyfikat VCA – wymagany przy niektórych ofertach

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie– od 11,50 do 12,50 euro/godzinę netto, w zależności od doświadczenia

- ubezpieczenie holenderskie

- zakwaterowanie gratis

- pomoc polskiego koordynatora

- możliwość zjazdu na urlop co 6 tyg.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres: biuro@europersonnel.pl, rejestrację telefoniczną lub na stronie internetowejwww.europersonnel.pl

Zachęcamy do osobistej wizyty w naszym biurze

Więcej informacji pod nr telefonu: 17 222 7137 lub 17 222 7824

Informujemy,  że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

 

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencję Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby firmy, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: