Technik pojazdów samochodowych!

Ogłoszenia Rzeszów

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 25 października 2018, 13:16 (25 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Zawodowe

Opis ogłoszenia

image

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na kierunku Technik Pojazdów Samochodowych!


Technik pojazdów samochodowych zajmuje się  diagnostyką, naprawą i obsługą współczesnych pojazdów samochodowych. Wraz z rozwojem motoryzacji wzrosło zapotrzebowanie na rynku pracy na dobrze wykształconych fachowców z zakresu naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych, które są wyposażone w elektronikę i nowoczesne technologie.


Praca: Absolwenci mogą pracować w: stacjach obsługi i kontroli pojazdów samochodowych, zakładach produkcyjnych i naprawczych pojazdów samochodowych, salonach sprzedaży samochodów, przedsiębiorstwach doradztwa technicznego, firmach zajmujących się likwidacją pojazdów samochodowych.


Po uzyskaniu kwalifikacji M. 12 można uzyskać tytuł Elektromechanik pojazdów samochodowych. Po uzyskaniu kwalifikacji M. 18 można uzyskać tytuł Mechanik pojazdów samochodowych. Nie jest wymagane wykształcenie średnie. 


ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW:

1. internetowo: http://blue.edu.pl/application/register/index/

2. osobiście w sekretariacie na ul. Grottgera 10/216 w Rzeszowie (budynek PIONIER, II piętro) bądź telefonicznie pod nr tel. 17 300 01 49 albo pisząc na adres e-mail rzeszow@blue.edu.pl

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: