Hydraulik - austriackie warunki zatrudnienia

Ogłoszenia Racibórz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 14 sierpnia 2018, 9:29 (5 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:

- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej

- montaż sieci odpływowych

- biały montaż

Wymagania:

- świadectwo ukończenia szkoły o profilu technicznym lub dyplom czeladniczy/mistrzowski monter instalacji i urządzeń sanitarnych

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- umowę o pracę na austriackich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: HYD/AT/2017

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj