Pracownicy z Ukrainy szukają pracy w charakterze pomocników kuchennych

Ogłoszenia Poznań

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 lipca 2018, 9:51 (41 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Obecnie poszukujemy oferty pracy dla kandydatów z Ukrainy na stanowiskach pomocników kuchennych. Pracownicy są w granicach wiekowych 20-40 lat i posiadają polskie aktualne wizy. Kandydaci mają doświadczenie w pracy na kuchni na różnego rodzaju stanowiskach (kucharz, młodszy kucharz, zmywakowy). 

Pracownicy są zmotywowani do pracy i mogą wyjeżdżać od już!

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384), specjalizującą się w rekrutacji pracowników pochodzących z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rosji.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna, ponieważ zapewniamy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego przez nas dobranego pracownika i bezpłatną wymianę w przypadku jego niezgodności.

Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt z Państwem, i też z kandydatem w celu szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: