Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych

Ogłoszenia Poznań

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 17 kwietnia 2018, 8:13 (8 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Miejsce pracy Holandia

Zakres obowiązków

ogólna pielęgnacja roślin ozdobnych (kwiaty, drzewka, krzewy)

sadzenie, przesadzanie, pielenie, etykietowanie roślin

przygotowywanie roślin do transportu, realizacja zamówień

Czego oczekujemy

doświadczenie w pracy w ogrodnictwie

znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

gotowość do regularnych wyjazdów za granicę

samodzielność i zaradność

sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Co oferujemy

legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową

atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej

wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy

wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie ogrodniczej

możliwość pracy dla pary

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Kontakt

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV/zapytań na adres rekrutacja@contrain.pl

Osoby z woj. wielkopolskiego, jeśli jesteś zainteresowany to zadzwoń pod numer +48 61 853 83 72 , +48 503 193 249

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj