Elektryk z Ukrainy poszukuje pracy

Ogłoszenia Poznań

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 lipca 2018, 9:51 (41 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Poszukuję Pracy

Opis ogłoszenia

Aktualnie poszukujemy oferty pracy dla 42-letniego elektryka z Ukrainy, który ma 14-letnie doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych w domach mieszkalnych. Kandydat posiada ważną polską wizę i wszystkie dokumenty, umożliwiające legalne podjęcie pracy na terytorium Polski. 

Może wyjeżdżać od już. 

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384) i świadczymy usługi polegające na rekrutacji pracowników pochodzących z Ukrainy oraz Białorusi.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna. Oferujemy bezpłatny okres próbny dla każdego kandydata i gwarantujemy bezpłatną wymianę w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt z Państwem, i też z pracownikiem w celu szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby i pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl 

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: