KURS ADOBE PHOTOSHOP

Ogłoszenia Piaseczno

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 11 grudnia 2018, 13:34 (23 godzin temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Komputerowe

Opis ogłoszenia

Proponowany termin - do ustalenia, elastyczne dni i godziny

Liczba godzin i cena - 30h - 1600 zł, 20h - 1100 zł, 15h - 800 zł


Taniej dla grup zorganizowanychIndywidualne podejście

Zajęcia na naszych kursach odbywają się indywidualnie Taka forma zajęć jest najbardziej efektywna i w 100 % przynosi zamierzone efekty. Wykładowca ma możliwość bezpośredniego kontaktu z kursantem, analizę jego potrzeb oraz odpowiedź na wszystkie istotne pytania co daje nam najbardziej wymierne wyniki nauczania oraz pełne zadowolenie naszego Klienta.


Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu ?
Absolwent kursu pozna zasady i metody poługiwania się programem Photoshop, który jest wstępem do zagadnień z zakresu Grafiki Komputerowej.


Forma kursu

Kurs Photohop jest realizowany w specjalnie przygotowanych salach komputerowych, gdzie każda osoba ma przygotowane własne stanowisko pracy, które zostało wyposażone w odpowiednie programy umożliwiające w pełni realizacje założeń programowych szkolenia.


Certyfikat

Każdy kursant otrzymuje zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu.


Zapraszamy:

NOVA Centrum Edukacyjne
ul. Kościuszki 27a
05-500 Piaseczno

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: