Lakiernik proszkowy – BELGIA

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 19 października 2018, 22:27 (3 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z klientów w Belgii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

 

 

Lakiernik proszkowy – BELGIA

 

 

Praca polega na przygotowaniu powierzchni oraz malowaniu proszkowym różnych elementów. Praca odbywa się w komorze bezpyłowej w specjalnym ubraniu ochronnym oraz w masce lakierniczej.

 

 

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->kilkuletnie doświadczenie jako malarz proszkowy (doświadczenie z metalizowaniem jest dodatkowym atutem)

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->zdolność do organizowania własnej pracy

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

 

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->atrakcyjne wynagrodzenie: 14 EUR brutto/ h + 1,5 EUR netto / dzień – po zawarciu stałego kontraktu z pracodawcą - 16,5 EUR brutto/h

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->w pełni legalne zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii - 15.38% rocznych zarobków brutto)

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->premię roczną (w wysokości 8.15% rocznych zarobków brutto)

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->dodatek rodzinny

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->pozostałe premie, bonusy i inne świadczenia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->opiekę polskojęzycznych koordynatorów

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->jednorazowy zwrot kosztów przejazdu do Belgii do kwoty 125 EUR

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->organizacja zakwaterowania: płatne 65€/tydzień za pokój jednoosobowy!!! (pracownik może korzystać z własnego miejsca zakwaterowania)

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->pracę na dłuższy okres czasu

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->ubranie robocze

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:

 

info@nextagency.eu

 

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli(tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą rozpatrywane) :

 

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.


KRAZ nr 18051

 


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: