Opieka nad Seniorem- Palzem

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 16 kwietnia 2018, 10:12 (11 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Atuty oferty:

-duża pomoc ze strony rodziny

-na miejscu rower

-duży pokój z własnym TV

Opis oferty: Do opieki jest samotny Senior w wieku 77 lat, samotnie mieszkający w centrum Palzem. Cierpi na demencję i Parkinsona. Samodzielnie dba o higienę, potrzebna jest głównie asekuracja przy gruntownym prysznicu. Jest osobą wdzięczną za okazywaną pomoc, lubi opowiadać dowcipy i często się uśmiecha. Potrzebuje Opiekuna, która z Nim porozmawia, zagra w grę planszową czy wyjdzie na spacer. W tym samym mieście mieszka córka, która chętnie służy pomocą.

Obowiązki: 

-Pomoc w ubieraniu/myciu

-Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

-Podawanie lekarstw

-Pomoc przy transferze

Oczekujemy:

-dobrej znajomości języka niemieckiego

-doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku

-prawa jazdy (mile widziane)

-życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:

-wynagrodzenie 1250 EUR netto!

-legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)

-składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)

-podpisanie jednej czytelnej umowy

-możliwosć dodatkowego ubezpieczenia NW i OC

-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie

-pokrycie kosztów podróży w obie strony

-opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę bezpośrednio u konsultanta ds. rekrutacji w Opolu na nr tel. 666 826 246 lub przez stronę internetową www.opiekunki.interkadra.pl

Aplikowanie na tę ofertę jest równoznaczne z wyrażeniem poniższych zgód: 

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Interkadra Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych (Interkadra Sp. z o .o., ul. Wielicka 50,30-552 Kraków) w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz. 1204) przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: