Maszynka do strzyżenia włosów Carrera, nowa

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 21 marca 2018, 20:57 (2 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna stan: nowe

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Maszynka do strzyżenia włosów firmy "Carrera". Maszynka jest w pełni sprawna. Maszynka jest akumulatorowo-sieciowa. Można ją podłączyć do prądu i strzyc włosy lub można też odłączyć od prądu i gdy jest naładowana można również obciąć włosy gdzieś w podróży, bez prądu. Na końcu maszynki jest taki plastik i się go przesuwa do odpowiedniego miejsca w zależności jak chcemy zgolić włosy, można ustawić: na łyso, pół centymetra, centymetr lub półtorej centymetra i zablokować przyciskiem z tyłu golarki  żeby w trakcie strzyżenia włosów się nie przesunęło. Jest tam taka blokada. Za maszynkę chcę tylko 50 zł. Jest silna i ostra. Dobrze goli! Do maszynki dołączam oryginalne pudełko z którym kiedyś była zakupiona. Maszynka jest w pełni sprawna! Działa bez zarzutu.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki to ok. 10 zł. 
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: