Gra na PSP: Splinter Cell Essentials

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 21 marca 2018, 20:56 (2 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna stan: używane

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Oryginalna gra na konsolę PSP "SPLINTER CELL ESSENTIALS" w języku angielskim, czyli w oryginalnym języku. Do gry dołączona jest książeczka, niestety w języku francuskim lub niderlandzkim, ale jest tam dużo obrazków jak poruszać się w grze więc nie powinno być problemów z graniem. Z tego co widać na obrazkach jest to jakaś gra przygodowa. Chodzi się gościem po mieście i czegoś chyba szuka. Po drodze trzeba się bić z różnymi napotkanymi bandziorami. Z obrazków widać że jest to super gra. Mogę ją sprzedać za 15 zł. lub zamienić się za coś tej samej wartości, np. za jakąś grę na PSX (Playstation) lub na PS2 (Playstation 2).
Istnieje możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki to ok. 10 zł. 
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: