Elektroniczna waga do ważenia ciała

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 30 marca 2018, 19:27 (22 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Waga do ważenia ciała na baterie okrągłą, płaską, taka jak w niektórych zegarkach. Waga jest dobra bo byłem u zegarmistrza żeby ją sprawdzić i działa. Niestety, baterii nie mam, trzeba sobie dokupić. Taka bateria kosztuje ok. 5 zł. Nie mam klapki co się  przykrywa baterię, ale bateria nie wyleci bez tej klapki bo jest tam zatrzask i gdy się wsadzi baterię to zatrzaskuje się na swoim miejscu i nie wyskoczy, trzyma dobrze. Ewentualnie można wyciąć kwadracik z kartoniku, a później zalepić taśmą klejącą ale nie potrzeba bo bateria nie wyleci, Sprawdzałem to u zegarmistrza jak byłem sprawdzić wagę. Zegarmistrz musiał wyciągać baterię piećsetą bo bateria mocno siedziała. Waga jest cienka jak widać na drugim zdjęciu z mocnego hartowanego szkła i się nie zbije.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą - płatne dopiero przy odbiorze paczki. Koszt wysyłki to ok. 15-20 zł. 
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: