Ściółka higieniczna dla zwierząt

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 30 marca 2018, 19:20 (22 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania higieniczną ściółkę dla zwierząt: kota, gryzoni, ptaków, itd. Ściółka chico to produkt naturalny, wyprodukowany z mikrowłókien drzewa sosnowego. Podłoże posiada bardzo wysoką wchłanialność zarówno wilgoci jak i zapachów.
Stosowanie: napełnić klatkę lub kuwetę kilkucentymetrową warstwą podłoża.
Produkt jest nowy tylko specjalnie otworzyłem żeby pokazać co jest w worku. Są to takie jakby grube trociny o grubości ok. 4-5 milimetrów. Pachnie też jakby trociny. Na 2 i 3 zdjęciu widać jak to wygląda. Mogę sprzedać to za 5 zł. Jest cały worek, nie zużyty i nic z niego nie było brane. Gdybym to chciał komuś wysłać pocztą bo nie mógłby sobie po to przyjechać osobiście to muszę powiedzieć że to waży tak ok. 1 kg. czy może troszeczkę więcej. Tak myślę 1 kg. lub w granicach do 1.5 kg.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą - płatne dopiero przy odbiorze paczki. Koszt wysyłki to ok. 15-20 zł.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: