Rowerek dziecięcy

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 30 marca 2018, 19:16 (22 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania rowerek dla dziecka w bardzo dobrym stanie, prawie nie zniszczony, jak nowy, sprawny w 100 %. Z tyłu rowerka jest rączka za którą może chwycić osoba dorosła i poprowadzić dziecko jeżeli dziecko boi się samo jechać. Jest możliwość skrętu w lewo i prawo za pomocą tejże rączki. Za główką kierownicy znajduje się pipek, jest to widoczne na 3 zdjęciu i wesoło gra. Nie wiem na jakie baterie on działa bo nie patrzyłem, na razie gra i nie trzeba zmieniać baterii. Wydaje mi się że na 2 paluszki ale nie jestem pewien. Wózek nie jest ciężki, waży chyba z ok. 5 kg. Jest również daszek żeby dziecko nie zmokło lub nie spiekło sobie buzi na słońcu. To chyba tyle. Gdyby jeszcze coś nie było wiadomo to proszę pisać E-maile, chętnie odpiszę na każde pytanie.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: