Torba na kółkach

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 30 marca 2018, 19:15 (22 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Stan: używane

Opis ogłoszenia

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania torbę podróżną na kółkach w dobrym stanie, jak widać na zdjęciach. Torbę można przemieszczać na kółkach, są sprawne, obydwie sztuki, jak również nosić na rączce. Dobrze się ciągnie za rączkę, próbowałem. Zamki wszystkie są sprawne w torbie. Jest tylko jeden mankament. Na dole torby brakuje jednej stoki bo się urwała, ale to nic nie szkodzi bo ta stopka jest tylko po to by torba stała i się nie przewróciła. Można przecież coś podłożyć, np. kawałek drewka czy jakiś klin czy coś innego i sprawa załatwiona, a w ostateczności gdy nie mamy nic do podłożenia to torbę opieramy o ścianę czy coś innego i się nie przewróci.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą - płatne dopiero przy odbiorze paczki. Koszt wysyłki to ok. 15-20 zł.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: