Pracownik serwisu towarowego/wykładanie towaru Opole

Ogłoszenia Opole

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 18 października 2018, 8:51 (2 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.– Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik serwisu towarowego/wykładanie towaru

Miasto: Opole

ZAPRASZAMY OSOBY:

Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prace porządkowe

-przekładanie, dokładanie towaru

-dbanie o ekspozycję towaru na półkach

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność

- pełnoletność

- rzetelność

- gotowość do pracy fizycznej

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

- umowa zlecenie (dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne)

- stawka 15 zł brutto/h

- praca zmianowa w godzinach 7-21

- możliwość stałego zatrudnienia i rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: ogloszenia@issp.pl
w tytule maila podając nazwę stanowiska pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez ISSP Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

UWAGA!

CV przesłane bez powyższej klauzuli  nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

•  Administratorem danych osobowych jest spółka ISSP Sp. z o.o. ul. Gajowicka 195, 53-150 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS, pod nr KRS 0000468036, NIP 894-304-72-49, ogłaszająca rekrutację.

•  Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: daneosobowe@issp.pl

•  Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

•  Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

•  Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

•  Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

•  Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

•  Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani / Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj