Klatka dla królików, świnek morskich / Wymiary: 96x57x56 cm / Okazja !

Ogłoszenia Olsztyn

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 17 czerwca 2018, 19:36 (2 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna

Opis ogłoszenia

Klatka wyróżnia się wśród innych klatek wysokością, która jest o 20% większa, zapewnia to zwierzętom więcej przestrzeni życiowej. 

Dodatkowo została wyposażona w niezbędne dla każdego gryzonia akcesoria:
- paśnik
- pojnik
- miskę
- domek ze schodkami

Klatka jest bardzo łatwa w czyszczeniu: wystarczy otworzyć dach i można dotrzeć do wszystkich części wymagających dokładniejszego czyszczenia. Dzięki systemowi montażu „SaveSpace Packing” można ją całkowicie złożyć, dzięki czemu transport oraz przechowywanie nie stanie się problemem.

Wygodny jest też sposób otwierania klatki - jej drzwiczki nie są uchylane, tylko przesuwane. Dzięki temu klatka może być przez dłuższy czas otwarta, zwierzątko może swobodnie z niej wychodzić i do niej wracać.

* Zakupiłam tą klatkę pod koniec grudnia 2017 r. za cenę 200 zł. Klatka była mało używana, ponieważ w domu posiadam inną klatkę, w której częściej trzymałam swojego króliczka. Widoczne na zdjęciach ślady użytkowania można domyć.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: