Opiekun w domu pomocy społecznej - zawód w dwa lata!

Ogłoszenia Lublin

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 28 czerwca 2019, 9:47 (52 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Finansowe

Opis ogłoszenia

Medyczna Szkoła Perspektywa zaprasza na kierunek Opiekun w domu pomocy społecznej - przyjmujemy bez egzaminów wstępnych! Do zapisu wystarczą : świadectwo ukończenia szkoły średniej oraz dowód osobisty!

Nauka trwa dwa lata, tj. cztery semestry - koszt nauki to tylko 500 zł za semestr z możliwością rozbicia na miesięczne raty po 100zł.
Opiekun w Domu Pomocy Społecznej: pełni funkcję osoby pierwszego kontaktu wobec osób niesamodzielnych, chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących stałej opieki i pielęgnacji, oderwanych przez fakt zamieszkania w instytucjach całodobowych od codziennych kontaktów z rodzinami i bliskimi. Dostrzegając potrzeby i problemy mieszkańców DPS, opiekun współpracuje z zespołem terapeutycznym, tworząc i realizując indywidualne programy oddziaływań skierowanych na osobę korzystającą z pomocy instytucjonalnej. Po ukończeniu nauki możesz pracować w:
•w domach pomocy społecznej
•w ośrodkach opiekuńczo-leczniczych
•w specjalistycznych domach pomocy społecznej (dla osób starszych, przewlekle somatycznie chorych, upośledzonych umysłowo, chorych psychicznie
•w środowiskowych domach samopomocy
•w ośrodkach wsparcia dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi
•w warsztatach terapii zajęciowej
•w hospicjach
Nie zwlekaj, przyjdź do nas już dziś i zapisz się!
Zapraszamy do naszego sekretariatu Lublin ul. Staszica 5/6
Dodatkowo jeśli zapiszesz się na semestr wiosenny możesz skorzystać z darmowego kursu językowego!
Nie zapomnij polubić naszego profilu na facebooku - będziesz na bieżąco z promocjami:D 

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj