Higienistka stomatologiczna - zawód z Perspektywą:)

Ogłoszenia Lublin

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 28 czerwca 2019, 9:48 (52 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Finansowe

Opis ogłoszenia

Szkoła medyczna perspektywa zaprasza na kierunek Higienista stomatologiczna. Nauka na kierunku trwa 4 semestry (2 lata) i jest zakończona egzaminem zawodowym. Semestr nauki kosztuje jedynie 500 zł - z możliwością rozłożenia na raty miesięczne 5*100 zł.

Do zapisu wystarczy jedynie świadectwo szkoły średniej i dowód osobisty. Przedłużamy rekrutację do marca - nie zwlekaj zbyt długo!

Higienistka stomatologiczna współpracuje bezpośrednio z lekarzem dentystą w zakresie wykonywania zabiegów profilaktyczno – leczniczych, które wykonuje samodzielnie na zlecenie i pod nadzorem lekarza dentysty. Wykonuje wstępne badania diagnostyczne, higienizację pacjentów w różnym wieku, dobiera środki do prawidłowego utrzymania zdrowia jamy ustnej. Higienistka stomatologiczna wykonuje zabiegi takie jak: piaskowanie, polerowanie, skalingi nad i poddziąsłowe, lakierowanie i lakowanie uzębienia w zakresie profilaktyki kariologicznej, impregnacje zębów mlecznych u dzieci, dopasowywanie wypełnień do zgryzu. Przygotowuje pacjenta do zabiegu stomatologicznego oraz przekazuje zalecenia przedzabiegowe i pozabiegowe w formie ustnej i pisemnej.

Zapraszamy do naszego sekretariatu Lublin, ul. Staszica 5/6 lub pod nr telefonu 8104660605

zachęcamy też do polubienia profilu szkoły na facebooku:D 

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj