SORTOWANIE OPON

Ogłoszenia Lublin

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 października 2019, 14:17 (7 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Naszym klientem jest firma zajmująca się recyklingiem zużytych opon. Jeżeli nie boisz się pobrudzić sobie rąk, a praca fizyczna nie jest Ci obca, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie. Rozpoczęcie pracy od zaraz! EuroTalents poszukuje dwóch pracowników produkcji. Twoim głównym obowiązkiem będzie:

Opis stanowiska:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Sortowanie oraz  przenoszenie i układanie opon w odpowiedniich pojemnikach

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Transportowanie odpadów i części opon do maszyny rozdrabniającej za pomocą wózka widłowego

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Obsługa podstawowych maszyn rozdrabniających: sprawdzanie zasilania, ustawianie prostych parametrów, reagowanie w przypadku awarii

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Utrzymanie miejsca pracy w czystości

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Pracujesz na dwie zmiany: 6-14 i 14-22

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Język angielski w stopniu podstawowym

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Własny samochód na dojazd do pracy

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione dodatkami zmianowymi i bonami żywnościowymi

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe, płatne święta

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY,  JUŻ TERAZ WYŚLIJ SWOJE CV NA praca@eurotalents.pl

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj