Fachowiec z Ukrainy szuka pracy przy wykonywaniu prac wykończeniowych

Ogłoszenia Łódź

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 13 kwietnia 2018, 15:44 (12 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Pilnie poszukujemy pracy dla 37-letniego pracownika z Ukrainy, który specjalizuje się w wykonywaniu prac wykończeniowych (malowanie/szpachlowanie/sufity podwieszane/kafle). Kandydat posiada 9-letnie doświadczenie na danym stanowisku pracy, ma aktualną wizę i wszystkie dokumenty, umożliwiające legalne podjęcie pracy na terenie Polski. 

Kandydat jest zmotywowany do pracy i może wyjeżdżać od już!

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384) i prowadzimy rekrutację pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Rosji.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna: nadajemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego przez nas dobranego kandydata i bezpłatnie go wymieniamy w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje kontakt z Państwem, i też z pracownikiem w celu szybkiego reagowania na pojawiające się potrzeby i pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: