Ultimed - gabinety specjalistyczne

Ogłoszenia Łódź

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 8 listopada 2018, 1:22 (10 dni temu)

sprzedający: firma

Opis ogłoszenia

Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego obecnie są miejscem, w którym każdy może zyskać fachową pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,oraz ginekologów. Nie można zapomnieć także o świetnie przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Lekarze dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się też w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na świetnie przygotowanym do pracy personelu nieustannie się doszkalającym. Nie można zapomnieć również o sprzęcie od renomowanych producentów który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , których problemem są naprawdę skomplikowane schorzenia.


Kontakt:


telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: