Komisjoner- Niemcy/ praca również dla par

Ogłoszenia Katowice

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 12 października 2017, 16:13 (6 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

KOMISJONER (PRACOWNIK MAGAZYNU)

Miejsce pracy: Buggingen, Heitersheim (południe Niemiec)

Obowiązki: skanowanie oraz pakowanie drobnych towarów do wysyłki

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wymagania:

- podstawowa znajomość j.niemieckiego mile widziana

- prawo jazdy i własne auto

Oferujemy:

- wynagrodzenie - 9,23€ brutto na godzinę

- umowę o pracę na warunkach niemieckich

- świadczenia socjalne

- zakwaterowanie 250€ miesięcznie- płatne przez pracownika

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy

rekrutacja@infoworkon.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych

w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych

(Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)."

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj