Medcorp - sprzęt medyczny wysokiej jakości

Ogłoszenia Katowice

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 listopada 2018, 12:09 (4 dni temu)

sprzedający: firma

Opis ogłoszenia

Diagnostyka obrazowa w medycynie jest obecnie niezwykle mocno rozwinięta. By jednak spełniała swoją rolę, potrzebny jest doskonały sprzęt.

Firma Medcorp to renomowany dostawca sprzętu bardzo wysokiej jakości, który gwarantuje precyzyjny proces diagnozowania. Co więcej, w ofercie firmy znalazły się również takie usługi, jak konfiguracja zakupionego sprzętu oraz szkolenia dla lekarzy , na których przekazywana jest wiedza odnośnie obsługi zakupionych . Stawiając na zakup urządzeń do diagnostyki obrazowej, można również liczyć na serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W swojej ofercie firma ma aparaty USG, echokardiografy , a nawet papier do USG. Wszystkie urządzenia są pełnowartościowe oraz gwarantują precyzyjne wyniki.

Siła firmy tkwi w świetnie do swojej pracy przygotowanym personelu, który ma bardzo duże doświadczenie i niemałą wiedzę teoretyczną. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania zadawane przez klientów, pomagając w podjęciu decyzji. Medcorp to firma oferująca usługi na naprawdę wysokim poziomie. Idealny wybór dla wszystkich , którzy szukają sprzętu do diagnostyki obrazowej odznaczającego się wysoką jakością. Szeroki wybór, korzystne ceny i doradztwo zawsze wtedy, gdy pojawia się taka potrzeba!


Kontakt:

Biuro MedCorp Polska
tel. 501 230 275
e-mail: arek@medcorp.pl
https://medcorp.pl/

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: