Pomocnicy kuchenni z Ukrainy poszukują pracy

Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 13 czerwca 2018, 9:39 (9 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Poszukuję Pracy

Opis ogłoszenia

Obecnie poszukujemy pracy na terenie Polski dla pracowników z Ukrainy na stanowiskach pomocnikach kuchennych. Kandydaci są w kategorii wiekowej 20-45 lat, część z nich ma doświadczenie w pracy w barach/kawiarniach/restauracjach zarówno na Ukrainie, jak i w Polsce. Kandydaci posiadają ważne wizy na pełny okres czasu i mogą wyjeżdżać w celu rozpoczęcia pracy od już!

Jesteśmy Agencją pracy tymczasowej SBS Poland (KRAZ 15384) i świadczymy usługi o charakterze rekrutacyjnym polegającymi na sprowadzaniu pracowników pochodzących z Ukrainy oraz Białorusi.

Współpraca z nami jest w pełni bezpieczna, ponieważ oferujemy bezpłatny okres sprawdzający dla każdego przez nas dobranego kandydata i bezpłatnie go wymieniamy w przypadku niezgodności. Koordynator naszej agencji utrzymuje stały kontakt z Państwem, i też z kandydatem w celu szybkiego reagowania na pojawiające się pytania.

Zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem, 

Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:

tel.: +48 515-581-902

info@sbspoland.net

www.facebook.com/sbspoland

www.sbs-poland.pl

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: