Hydraulik- praca na terenie Niemiec

Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 12 października 2017, 16:02 (6 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Monter instalacji sanitarnych i gazowych

Miejsce pracy: różne lokalizacje- południe Niemiec

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

- kompletne instalacje wodne i gazowe

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych mile widziana

- wieloletnie doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy B i własne auto na wyjazd do pracy- warunek konieczny

Oferujemy:

- wynagrodzenie:12,00-13,00€ brutto za godzinę + dieta 6€ netto za godzinę

- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne z diety przez pracownika (600- 700€ miesięcznie- pokoje jednoosobowe w pensjonatach i hotelach)

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@infworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj