Stolarz - montażysta

Ogłoszenia Gdańsk

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 17 kwietnia 2018, 8:59 (10 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie;
  • umiejętność obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi;
  • dobra znajomość czytania rysunku technicznego;
  • umiejętność kompletowania i montażu elementów konstrukcyjnych

Obowiązki:

  • montaż mebli na jachtach;
  • obsługa maszyn i urządzeń stolarskich;
  • kompletowanie i montaż elementów konstrukcyjnych

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

opis dodatkowy:

- CV (ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) proszę przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@sunreef.com W temacie wiadomości proszę podać nazwę stanowiska.

- tel.: +48 58 769 77 72

- kontakt od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00 -16:30

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy,

Sunreef Venture S.A.

www.sunreef-yachts.com

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj