KONWOJENT - WYSOKIE STAWKI !!! ELASTYCZNY GRAFIK !!!

Ogłoszenia Gdańsk

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 17 lipca 2017, 14:01 (10 dni temu)

sprzedający: firma rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Pracownik Ochrony Fizycznej - KONWOJENT - WYSOKIE STAWKI !!! ELASTYCZNY GRAFIK !!!

Zatrudnimy KONWOJENTÓW

Wymagania

- Dyspozycyjność
- Pracowitość
- Sumienność
- Mile widziane doświadczenie
- Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

Obowiązki

- Konwojowanie wartości pieniężnych

Oferujemy

- Stałą Pracę
- Regularnie Wypłacane Wynagrodzenie
- Elastyczny Grafik
- Wysokie stawki

Nr ref:GD/KON

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj