opieka nad seniorem w Obersinn

Ogłoszenia Bydgoszcz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 16 kwietnia 2018, 12:31 (4 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekuna osób starszych  w Obersinn, ok. Wurzburg, na granicy Bawarii i Hesji.

Podopieczny ma 88 lat, 180 cm wzrostu i waży 90 kg. Choruje na niewydolność układu krążenia, częściową inkontynencję, ma słaby słuch. Porusza się przy balkoniku, po schodach ze wsparciem. Z toalety korzysta ze wsparciem przy przejściu, Pomaga podczas transferu. Stan psychiczny niezaburzony.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w czynnościach higienicznych, podczas ubierania, wchodzenia po schodach, podczas zmiany pieluch, pomoc w nocy przy przejściu do toalety.

Podopieczny mieszka z żoną (nie wymaga opieki) w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przeznaczono 2 pokoje z łazienką i dostępem do internetu.

Poszukujemy pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Wymagane prawo jazdy. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące – 1300 euro netto/m-c.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: