opieka od zaraz

Ogłoszenia Bydgoszcz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 9 kwietnia 2018, 12:24 (11 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Pfullendorf, rejencja Tybinga, ok. Jeziora Bodeńskiego, Niemcy.

Podopieczna jest po wylewie, na dzień dzisiejszy porusza się na wózku inwalidzkim. Przebywa głównie w pokoju dziennym. Gdy potrzebuje pomocy dzwoni po opiekunkę.  Opieka medyczna przychodzi rano i wieczorem przeprowadzać czynności higieniczne. Podopieczna ma słabszą lewą rękę i lewą nogę, potrzebuje pomocy podczas transferu. Na dzień dzisiejszy przesypia noce. Do pomocy jest zwykły wózek inwalidzki i wózek elektryczny (joystick).

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, przygotowanie śniadań i kolacji, prowadzenie domu - pranie, prasowanie, sprzątanie. Do domu przychodzi też osoba do sprzątania (w poniedziałki, środy i piątki), która sprząta w części domu, w której przebywa podopieczna. Opiekunka organizuje zakupy dla seniorki po uzgodnieniu z nią. W większych zakupach pomaga rodzina. Podopieczna ma uporządkowany plan dnia: o 7 rano je śniadanie, o 12.00 obiad, o godzinie 18.00  kolację i między 19 a 20.00 przygotowuje się seniorkę do snu.

Podopieczna mieszka w domu z ogrodem i basenem. Opiekunka ma do dyspozycji dół domu z dostępem do ogrodu. Jest dostęp do internetu. Jeśli seniorka czegoś potrzebuje w ciągu dnia, to dzwoni. Obiady są dla niej zamawiane, opiekunka przygotowuje je tylko dla siebie, co tydzień otrzymuje pieniądze na zakupy żywieniowe dla siebie od syna podopiecznej.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 10 kwietnia na 2 miesiące – 1200 EUR netto/m-c. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: