opieka od 27 kwietnia

Ogłoszenia Bydgoszcz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 6 kwietnia 2018, 11:20 (14 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekuna osób starszych  w Frankfurt nad Menem, Niemcy.

Podopieczna ma 92 lata, 165 cm wzrostu i waży 58 kg. Ma lekką demencję, słabszy słuch, problemy z krążeniem, częściową inkontynencję i nadciśnienie. Porusza się o lasce lub przy balkoniku. Po schodach wchodzi ze wsparciem. Stan psychiczny podopiecznej może być czasami zaburzony. Podopieczna przesypia noce. Na chwilę obecną do podopiecznej przychodzi opieka medyczna – Pflegedienst (zakładają pończochy i rozkładają leki) – jest kwestią otwartą, czy opieka medyczna będzie przychodziła do podopiecznej po przyjeździe opiekunki.

Do obowiązków opiekunki należy: pomoc w codziennych czynnościach: pielęgnacji ciała, kąpaniu, myciu włosów, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki i podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje itp.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym dla opiekunki. Dla opiekunki jest do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem (30m2). Nie ma dostępu do Internetu. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną.

Poszukujemy pań z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 27 kwietnia na 2 miesiące – 1300-1350 EUR netto/m-c.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl


Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: