Praca na terenie Niemiec w charakterze Opiekunki osób starszych

Ogłoszenia Bydgoszcz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 5 stycznia 2018, 16:46 (50 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Nasz podopieczny:

Aktualnie poszukujemy Pań, które podejmą się pracy w okolicach Augsburg.
Opieki oraz wsparcia potrzebuje pan Jonas. Podopieczny choruje na nowotwór. Jest słaby dlatego porusza się przy pomocy balkonika lub drugiej osoby.
Senior jest w dobrej kondycji psychicznej. Jest kontaktowy i przyjazny.

Obowiązki:

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: przyrządzanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie.

Opiekunka również musi towarzyszyć seniorowi i wspierać go w codziennym życiu. Pan Jonas potrzebuje pomocy w czynnościach toaletowych oraz zdarza mu się budzić w nocy, konieczne jest by Opiekunka wstawała do podopiecznego w nocy.

Wymagania:

Oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku( dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami chorymi na nowotwór), dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące.

Oferujemy:

  • Zarobki 1200 euro netto miesięcznie

  • Zakwaterowane oraz wyżywienie

  • Transport w obie strony

  • Składki ZUS oraz ubezpieczenie

  • Jasne zasady współpracy

  • Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści:7315podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

www.opiekunka.gowork.pl

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj