Elektrycy budowlani - start premia

Ogłoszenia Bydgoszcz

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 31 października 2018, 16:54 (12 dni temu)

sprzedający: firma Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Firma sky Personal bezpośredni niemiecki pracodawca zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Obecnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii.

• Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.

• Montaż systemów tras kablowych, gniazdek oraz przełączników.

• Montaż oświetlenia.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym.

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.

Od 2 400 € NETTO w GRÓRĘ.

• Premie – 1 000 €. START PREMIA!

• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.

• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

• 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy).

• Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.

• Zakwaterowanie.

• Opiekę polskiego koordynatora.

• 150 € premii za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej Firmie.

Wymagania stawiane kandydatom:

• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.

• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach i schematach.

• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-mail:

k.bednarska@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.

Telefon: +49 5242976060 lub +49 52429760622 lub 49 52429760613.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. ​​​​​​​Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikacje!

sky Personal

Inh. Alexander Geworsky

Hauptstraße 93

D-33378 Rheda-Wiedenbrück

www.sky-personal.de

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z  klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj