Opiekunka do pani Marii

Ogłoszenia Białystok

- sprzedam, kupię, zamienię - oglos24.pl

Data dodania: 12 stycznia 2018, 9:54 (6 dni temu)

sprzedający: osoba prywatna Rodzaj: Oferuję pracę

Opis ogłoszenia

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Kolonia

Opis zlecenia:

Pani Maria ma 85 lat. Jest w pełni sprawna intelektualna, jednak ma problemy z poruszaniem się z uwagi na problemy z kończynami dolnymi. Porusza się na balkoniku, ewentualnie na wózku. Bardzo lubi wychodzić na świeże powietrze. Ma również problemy ze wzrokiem, przez co bywa niezdarna i zdarza jej się pobrudzić lub upaść. Seniorka ma duże poczucie humoru.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczna mieszka sama na parterze w bloku nieopodal centrum miasta w dwupokojowym mieszkaniu. Jej rodzina mieszka w innej dzielnicy. Jeden z pokoi zajmuje ona, drugi przystosowany jest dla opiekunki. Zapewniony dostęp do TV i internetu.

Obowiązki:

Zadaniem opiekunki jest dbanie o dom oraz przygotowywanie posiłków dla siebie i podopiecznej. Robi ona również większe zakupy dwa razy w tygodniu wraz z wnuczką pani Marii, która odwiedza babcię. W zakresie obowiązków znajduje się również dotrzymywanie towarzystwa podopiecznej w codziennych krótkich spacerach po okolicy (podopieczną należy umieścić na wózku inwalidzkim).

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- miłe usposobienie oraz poczucie humoru,

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,

- cierpliwość.

Zapewniamy:

- stawka 1250 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6812 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6812,podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj