Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Cechy:

Ogłoszenia usługi ogrodnicze - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Szukasz osoby, która w fachowy sposób zajmie się Twoim ogrodem? Masz już dość widoku chwastów, nieprzystrzyżonej trawy i żywopłotu, który swoim wyglądem straszy dzieci sąsiadów? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Polecamy Ci kategorię usługi ogrodnicze, gdzie znajdziesz fachowców od pielęgnacji zieleni, którzy z przyjemnością zajmą się Twoim ogrodem i doprowadzą go do perfekcyjnego stanu. Dzięki temu będziesz mógł zaprosić znajomych na grilla bez obawy o to, że któryś z nich skręci sobie kostkę wdeptując w dziurę zrobioną przez kreta. Polecamy!

czytaj więcej
  • Wycinka, drzew. karczowanie, likwidacja, sadów,

    Pielęgnacja i Chirurgia Drzew to firma zajmująca się profesjonalną wycinką i pielęgnacją drzew, oraz przygotowaniem terenu pod inwestycję.   Świadczymy również usługi: -wycinka drzew trudnych (kolidujących z zabudową, liniami energetycznymi, na cmentarzach) -pielęgnacja, podcinka drzew zabytkowych i...

    Data dodania: 11 stycznia 2018, 16:27 (9 dni temu)

    100

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: