Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Cechy:

Ogłoszenia opiekunki - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Opiekunki – kategoria, gdzie ogłaszać mogą się osoby poszukujące pracy jako opiekunowie dzieci, czy też opiekunowie osób starszych. Jesteś absolwentką studiów  pedagogicznych i poszukujesz szczęścia na rynku pracy? Jeśli tak, to zamieść ofertę w kategorii Opiekunki na naszym portalu Oglos24.pl – pamiętaj, że jest to całkowicie darmowe – nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać pracę swoich marzeń! Jeśli masz dziecko, to także zajrzyj w to miejsce – poniżej z pewnością znajdzie się oferta współpracy, która będzie Ci odpowiadać!

  czytaj więcej
  • Bezpłatna Szkoła Żak- Opiekunka środowiskowai!!

    Lubisz ludzi? Jesteś osobą cierpliwą i niezwykle empatyczną? Chcesz znaleźć spokojną, dobrze płatną pracę? Zostań Opiekunem Środowiskowym! Rozpocznij naukę w Żaku i zdobądź niezbędne kwalifikacje zupełnie za darmo! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online   lub odwiedź nas w...

    Data dodania: 12 lipca 2017, 10:02 (16 dni temu)

    0

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: