Kategoria:


Ogłoszenia oddam, zamienię

kupię, sprzedam, zamienię - oddam, zamienię

Ogłoszenia Poznam Pana, Poznam Panią -

Cechy:

Ogłoszenia opiekunki - kupię, sprzedam, zamienię - oglos24.pl

Opiekunki – kategoria, gdzie ogłaszać mogą się osoby poszukujące pracy jako opiekunowie dzieci, czy też opiekunowie osób starszych. Jesteś absolwentką studiów  pedagogicznych i poszukujesz szczęścia na rynku pracy? Jeśli tak, to zamieść ofertę w kategorii Opiekunki na naszym portalu Oglos24.pl – pamiętaj, że jest to całkowicie darmowe – nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać pracę swoich marzeń! Jeśli masz dziecko, to także zajrzyj w to miejsce – poniżej z pewnością znajdzie się oferta współpracy, która będzie Ci odpowiadać!

  czytaj więcej
  • Dom starości lublin

    Miła, uspokajająca okolica, czyste powietrze oraz dopisujące warunki do spędzania czasu, do tego obeznana kadra pielęgniarek i rehabilitantów, dostęp do pomocy lekarskiej oraz towarzystwo rówieśników, którzy zawsze dodadzą ufności bądź najzwyczajniej w świecie będą. Oto idylla dla każdej starszej osoby, która chce...

    Data dodania: 27 października 2018, 8:31 (49 dni temu)

Oglos24.pl - darmowe ogłoszenia w twojej okolicy. Na oglos24.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: mieszkania, pokoje, samochody, meble, oferty pracy, a także usługi lokalnych firm. Jeśli chcesz coś sprzedać, kupić lub wymienić to dobrze trafiłeś. Prosty i przejrzysty system kategorii oraz skuteczna wyszukiwarka umożliwia łatwe znalezienie interesujących Cię ogłoszeń. Ten portal jest właśnie dla ciebie.

sprzedawaj kupuj wymieniaj

Powered by: